O nás

Dobrý den, dovolte se nám představit.

Jsme skupina krasobruslařek, která se rozhodla tento sport dostat do povědomí širší veřejnosti. Nechceme, aby krasobruslení zůstalo dostupné jen na vrcholové úrovni a rozhodli jsem se nabídnout vám kurz, který se koná jednou týdně v sobotu. Krasobruslení je pro nás koníčkem, provází nás celý život. Přidejte se k nám a objevujte s námi ledové království.

V posledních letech se dostalo krasobruslení do popředí zájmu a my bychom vám rádi nabídli lekce tohoto sportu v prostorách zimního stadionu Škoda Icerink na Praze 10. K dispozici je hladce upravený led, zkušený lektor a teplá šatna na převléknutí. Na kurzech se vám budeme věnovat s ohledem na vaše individuální potřeby a představy, a pokusíme se pomoci vám dosáhnout vašich cílů v tomto krásném ledovém sportu.

Na lekci naleznete komplexní sportovní vyžití. Zapojíte svaly, o kterých jste doteď netušili, že je máte. Zlepšíte svou obratnost a koordinaci. A v neposlední řadě budete mít radost z pohybu po ledové ploše. Až vás budou kamarádit lákat zase na rybník, už se nebudete vymlouvat, že máte zrovna nemocnou kočku. My vás naučíme, jak brusle na ledu využít, ale také, jak správně o ně pečovat, aby vám dobře a dlouho sloužily.

Sami jsme s krasobruslením také kdysi začínali. Nebojte se nás proto požádat např. o pomoc s výběrem bruslí. V sekci nejčastější dotazy (FAQ) pak naleznete odpovědi na otázky, které nám pokládáte nejvíce. A pokud tam odpověď nenajdete, jsme pro vás on-line téměř denně, napište nám nebo zavolejte. 

Bc. Brožová Karolína a kolektiv

Napište nám

Chcete s něčím pomoci? Zanechte nám zprávu

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.