Recenze

„Kurzy krasobruslení navštěvuji už třetí rokem a stále se stejnou chutí. I když jsem do kurzu nastoupila už s jistou znalostí krasobruslení, trenérka se mě chopila bez jediného zaváhání. A co pozoruji na hodinách kolem sebe, všichni trenéři zvládají vyučovat jak nováčky, tak i pokročilejší žáky. Jako člověk, který se krasobruslení učí pro radost, taky velmi oceňuji, že trenérka respektuje moje možnosti a nenutí mě zkoušet něco, na co se necítím, a naopak upravuje výuku podle mých schopností. Pokud si chcete osvojit jakoukoliv úroveň bruslení, určitě pošlete přihlášku.\"

Děkuji, 
Valérie


\"Dobrý den, chtěla bych poděkovat za super hodiny bruslení. Viktorka už chodí 3.rokem, bruslí dopředu i dozadu, na jedné noze a zkouší otáčky. Když s ní bruslím já, už ji skoro nedohoním. Vždycky se těší a dnes i na vánoční představeni.\"

Děkuji a mějte se, 
Večeřová


\"Myslím, že to byl pro všechny dnes velmi zajímavý den, vzhledem k tomu, že se některým nedařilo, z trémy to brali hodně vážně, což je dobře.  Já osobně děkuji za \"lidský přístup\" všech trenérů - tato vlastnost se už dost vytrácí. Ráda budu mezi Vás chodit i příští rok. \"

Mějte se hezky, přeji klidný závěr letošního roku a Vánoční pohodu. 
Dana Svobodová


\"Když jsem po osmi letech skončila s aerobikem, začala jsem hledat jiný sport, který mě bude bavit a naplňovat a hlavou mi prolétlo krasobruslení. Po chvíli hledání jsem našla krasobruslařské kurzy na Nikolajce, na které se mohou přihlásit jak začátečníci, tak i pokročilí jakékoliv věkové kategorie. Dnes už krasobruslím čtvrtým rokem a mé nadšení stále stoupá. Kurzy probíhají každou sobotu, bruslí se v malých skupinkách a vždy panuje velmi příjemná atmosféra - všichni lektoři jsou milí a nápomocní, pokud vám něco nejde, individuálně hledají co lze zlepšit, aby vše fungovalo, jak má. Navíc mohou účastníci využít příležitost suché přípravy nebo letního soustředění.\"

Natalia Eiseltová


\"Na kurzy krasobruslení chodím již čtvrtým rokem, výhodou je profesionalita trenérů, vstřícný přístup organizátorů a dopravní dostupnost. Krasobruslení jsem se začala věnovat až jako studentka, protože jsem velký fanoušek. Na ledě si mohu vyzkoušet, jaké to je a jsem moc ráda, že se nám trenéři snaží předat to nejlepší, věnují se nám a mají radost z každého nového prvku, který se naučíme. Vidím u sebe a ostatních bruslařů, jaký jsme udělali pokrok od našich začátků. Jsem moc ráda, že jsem se nedala odradit a nedala na obecné mínění, že s krasobruslením se musí začít od školky. Není to pravda, s krasobruslením můžete začít kdykoli, máte-li ho rádi. Naše různorodá krasobruslící skupina je toho důkazem.\"

Bára, 20 let


\"Na bruslení na Nikolajku k Vám chodíme již čtvrtým rokem. Letos začal i náš mladší syn. Obě děti jsou nadšené a my dospělí oceňujeme jak individuální přístup lektorek, které učí malé skupinky dětí, tak i přátelskou atmosféru. Jsme rádi, že naše děti mají možnost se učit bruslit, aniž by museli sport dělat vrcholově. Moc děkujeme!\"

Tomáš M.


\"O zimním stadionu Nikolajka jsem se dozvěděla přes internet, když jsem pro svojí starší dceru Emmu (18) hledala kurzy krasobruslení v Praze v blízkosti našeho nového bydliště. V té době jsem jí zapsala na hodiny o víkendu, brusle jsme půjčili v půjčovně, přímo v budově stadionu. Od začátku kurzů jsme byli velice spokojeni a neváhala jsme v dalších letech zapsat i mladší dítě. Obě dcery na bruslení chodí rády. Přístup trenéru a trenérek je vlídný a odborný. Jak můžu konstatovat, dělají neustále pokroky a já sama jsem příjemně překvapena, když vidím, jak jim to jde, a hlavně náramně baví. Je úžasné, že mají děti možnost provozovat tak skvělou sportovní aktivitu v příjemném prostředí. V létě jsme se pod vedením p. Hozmanové zúčastnily soustředění na zimním stadionu v Nymburku. Bylo to obohacující a neváhali bychom se tam vrátit znovu.\"

MUDr. Marcela Méline


\"S dětmi již 3 roky navštěvujeme kurzy krasobruslení na Nikolajce a jsme moc spokojené. Nejen díky profesionálnímu přístupu a vstřícnosti týmu krasobruslařské školy, ale také díky stálé kvalitě a nápaditosti kurzů. V této sezóně se chceme zase o trochu zlepšit, naučit se něco dalšího, a když ne, tak každopádně příjemně sportem strávit čas. Děkujeme celému týmu a přejeme hodně úspěchů do další sezóny.\"

Šiškovi


\"Již několik let chodím na Nikolajku a chtěla bych celému kolektivu kurzů bruslení poděkovat! Skvělý přístup, skvělá organizace, skvělá atmosféra! Mám super holky ve skupině a super milou trenérku, která vždy podpoří, když mi nějaký ten Rittbergrův krok už druhý rok nejde. Přeji hodně úspěchů všem krasobruslařům a samozřejmě organizátorům! Těším se na sobotu, jo a už i na letní soustředění...\"

Anna Lipgart

Napište nám

Chcete s něčím pomoci? Zanechte nám zprávu

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.