Krasobruslení

Pro dospělé

Výuka krasobruslení probíhá na ledové ploše společně s dalšími věkovými skupinami. Vždy ale tak, aby dospělí krasobruslili společně dle jejich dovedností. Přidat se k nám, v případě volných míst, můžete kdykoliv v průběhu celého semestru.

Možná jste krasobruslili v dětství a teď vám to chybí? Tento kurz je vhodný pro jakékoliv bruslaře, kteří se chtějí naučit na ledu různé triky a kroky nebo prostě jen zlepšit svou koordinaci a umělecký projev na ledu.

Zúčastnit se kurzu krasobruslení je skvělý typ pro rodiče, jejichž děti navštěvují kurz bruslení. Nečekejte na dceru či syna u ledu v zimě a přidejte se také. Zapotíte se, naučíte se bruslit a čas vám tak příjemně uteče.

Že vás bruslení, jako koníček ještě nenapadlo? Možná máte strach z pádu? Nestáli jste 20 let na bruslích? Cítíte nejistotu, stydíte se, protože se na bruslích necítíte jistě? Máte obavy, že kolem vás budou samé zdatné bruslařky či bruslaři? Každoročně se k nám přidají zkušenější, ale především méně zkušení bruslaři, kteří měli brusle obuté naposledy v mládí.

Naprosto chápu vaše obavy, a proto jsme tu pro vás, abychom vám pomohli se přes vaše pocity dostat, zbavit vás těchto obav a dokázat to. Bruslení se tak pro vás postupně stane, stejně jako plavání nebo jízda na kole, naprostou samozřejmostí. Až bude v zimě náledí a vy uklouznete, zvládnete svůj pád na chodníku s daleko větší jistotou ztlumit.

Potřebné vybavení:

  • Helma – pouze doporučujeme, avšak povinná pro úplné začátečníky, kteří nikdy v životě nestály na ledu (lyžařská, hokejová, případně cyklistická)
  • Brusle – šněrovací bílé dámské nebo klasické hokejové
  • Rukavice – povinné
  • Chrániče na lokty a kolena (doporučujeme)
  • Teplé, funkční sportovní oblečení

Přihláška na kurz krasobruslení - Bronzová

Nová sezóna bude probíhat od 21.11.2019 do 12.3.2020.

Bruslíme každý čtvrtek od 19:10 do 20:10 hodin kromě 26.12.2019.

Přihlášky již není možné podat. Máme obsazeno.

Chcete více informací o kurzu?

Napište nám a zeptejte se na co potřebujete. Nebo jsme také na telefonu: 723 801 680

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.