Bruslení

Pro dospělé

Naučíme vás bruslit tak, abyste získali jistotu, uměli se bez obav rozjet vpřed a vzad, otočit se a zabrzdit. Důležité je také umět se vyhnout protijedoucímu bruslaři. To se vlastně učíte po celou dobu výuky tím, jak bruslíte mezi ostatními účastníky. Ti z vás, kteří bruslí na veřejném bruslení, to určitě ocení. 

Pokud budete na bruslích stát poprvé, možná budete cítit strach nebo obavy. Z počátku se budete učit pouze chodit a chytat balanc, můžete se přidržovat mantinelu. Toto může trvat i několik hodin. Důležité je, se co nejdříve zbavit strachu, ten nás svazuje. Pokud si vezmete teplé měkké oblečení a využijete ochrany chráničů a helmy, minimalizujete tak možnost zranění při pádu.

Na kurzu posílíte všechny svalové partie včetně hlubokého svalstva, protáhnete se a zapotíte. Zároveň zlepšíte i svou koordinaci.

Výuka bruslení probíhá na ledové ploše společně s dalšími věkovými skupinami. Vždy ale tak, aby dospělí bruslili společně dle jejich dovedností. Přidat se k nám, v případě volných míst, můžete kdykoliv v průběhu celého semestru.

Zúčastnit se kurzu bruslení je skvělý typ pro rodiče, jejichž děti navštěvují kurz bruslení. Nečekejte na dceru či syna u ledu v zimě a přidejte se také. Zapotíte se, naučíte se bruslit a čas vám tak příjemně uteče.

Potřebné vybavení:

  • Helma – pouze doporučujeme, avšak povinná pro úplné začátečníky, kteří nikdy v životě nestály na ledu (lyžařská, hokejová, případně cyklistická)
  • Brusle – šněrovací bílé dámské nebo klasické hokejové
  • Rukavice – povinné
  • Chrániče na lokty a kolena (doporučujeme)
  • Teplé, funkční sportovní oblečení

Přihláška na kurz krasobruslení - Bronzová

Nová sezóna bude probíhat od 21.11.2019 do 12.3.2020.

Bruslíme každý čtvrtek od 19:10 do 20:10 hodin kromě 26.12.2019.

Máme obsazeno, přihlášky již nelze podat.

Pokročilost:*
Zvolte čas začátku lekce:*
Mám zájem o:*

Chcete více informací o kurzu?

Napište nám a zeptejte se na co potřebujete. Nebo jsme také na telefonu: 723 801 680

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.