Bruslení

Pro děti

Pokud byste rádi přihlásili na kroužek bruslení své děti, mohou začít kdykoliv, ti nejmladší ve věku kolem 5 let. Nejmenší děti si většinou na ledě hrají, učí se padat, vstávat, držet rovnováhu a chůzi po ledě. Některé děti mají veliký strach a trvá jim déle, než počáteční obavy překonají.

Naším cílem je, aby děti co nejdříve získali jistotu na bruslích. Od toho tu pro ně jsou naši trenéři, kteří se jim intenzivně věnují.

Pro ty nejmenší je vhodná hodinová lekce, nicméně spousta malých dětí hravě zvládá dvouhodinovou a tím dosahuje daleko rychlejších pokroků. Záleží hodně na temperamentu každého dítěte.

Pro děti je to především zábava. Učí se zábavnou formou. Slalom, honičky nebo přeskakování hokejky, už během několika málo lekcí si i naprostí začátečníci užijí tu legraci. V začátcích se učí padat tak, aby se při pádu nezranili, učí se rychle a efektivně vstávat, aby neprochladly. Další dovednosti získávají při výuce jízdy vpřed a vzad a na jedné noze.

Postupně tak každý získá potřebnou rovnováhu a balanc. Dále se zaměřujeme na bezchybné zastavení a vyhýbání se. U ledu je sice chladno, ale děti se pohybem rychle zahřejí. Nebojte se studeného vlhkého vzduchu. Působí blahodárně na dýchací cesty, z hlediska slabší rýmy či astmatu tak není překážkou, naopak.

Potřebné vybavení:

  • Helma - povinná pro děti do 15 let (lyžařská, hokejová, případně cyklistická)
  • Brusle – šněrovací bílé dívčí nebo klasické hokejové chlapecké
  • Rukavice – povinné
  • Chrániče na lokty a kolena (doporučujeme)
  • Teplé sportovní oblečení (doporučujeme 1 náhradní sadu s sebou včetně rukavic)

Přihláška na kurz- Bronzová

Nová sezóna začne 21.11.2019 a skončí 12.3.2020.

Bruslíme každý čtvrtek od 19:10 do 20:10 hodin kromě 26.12.2019.

Pokročilost*
Mám zájem o:*

Chcete více informací o kurzu?

Napište nám a zeptejte se na co potřebujete. Nebo jsme také na telefonu: 723 801 680

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.